Bez kategorii|odzież damska hurt

Bluzy na wiosnę – jaki fason wybrać?

Zapewne wydaje Ci się, że bluzy na wiosnę są bardzo nudnym elementem garderoby. Większość osób kompletnie nie ma pojęcia jak dopasować odpowiednio bluzę do reszty swojego outfitu. Postaw na wygodę i bądź szykowana zawsze i wszędzie. W tym wpisie chciałabym przedstawić Ci propozycje modnych bluz na nadchodzący wiosenny sezon.

Bluzy na wiosnę – nigdy nie jest nudno

Wiosna to pora roku, w której można wyjść śmiało poza wszelkie schematy. Odważne bluzy na wiosnę z zoio potrafią przyciągnąć wzrok. Oryginalny ubiór przypadnie do gustu dla większości kobiet, które widzimy na ulicach miast. W 2018 roku popularne będą bluzy posiadające wielkie krzykliwe napisy. Nie zapominajmy też o kolorowych aplikacjach. Wówczas elementy garderoby powinny być zakładane przez głowę, gdyż zamek na klacie niszczyłby całokształt. Jeżeli już jesteśmy zdecydowane na tego typu rozwiązania to sięgajmy po bluzy posiadające nadruk na powierzchni oraz ściągaczy.

Bluzy na wiosnę w moro

Ostatnio zauważyłam, że dosyć wiele dziewczyn uwielbia wiosenną porą nosić bluzy moro. W ubiegłym roku to właśnie w tym stylu odzież królowała na wybiegach. Domy mody prześcigały się w prezentowaniu tego fasonu. Połączenie go z bluzami stwarzało elegancki miks wojskowego looku z elegancją.  Dodatkowo funkcja kamuflażu idealnie nadaje się do „miejskiej dżungli”.

Kolorowe bluzy na wiosnę zawsze w cenie

Wiosna 2018 powinna być sezonem pełnym kolorów, na które warto postawić w swojej garderobie. Niech Twoją szafę wypełnią odcienie lazuru oraz błękitu. Jednak troszkę ekstrawagancji również nie zaszkodzi.

Klasyka w nowej odsłonie

Oryginalne materiały oraz nietypowe przeszycia to dominujący trend pośród wielu wiosennych inspiracji. Wybierz idealną bluzę dla siebie. Może akurat zachwycisz wszystkich swoim wiosennym lookiem już dziś.

sosimplek