moda

H & M zwiększy rozmiary ubrań kobiecych?

Ubrania H & M staną się większe w wyniku skarg ze strony klientów.
Rzeczniczka sieci sklepów ulicznych: „Podejmujemy kroki, aby zmienić nasze pomiary odzieży damskiej, aby były zgodne z wielkościami w Wielkiej Brytanii”.

Na przykład, szwedzki łańcuch powiedział, że poprzednie pomiary i dopasowanie rozmiaru 12 będą teraz pomiarami rozmiaru 10.Wielu klientów skarżyło się wcześniej, że rozmiary H & M są zbyt małe.W marcu shopper Rebecca Parker napisała list otwarty, narzekając, że pomimo tego, że jest 12/14, starała się dopasować do dżinsów rozmiaru 14 w H & M.

Ciekawa sprawa dotycząca ubrań

„Dlaczego marka jest w stanie oznaczyć element ubrania jako rozmiar, którego wyraźnie nie ma” – zapytała.Podkreśliła, że podczas gdy H & M sprzedawała przedmioty oznaczone frazami, takimi jak #GRLPOWER lub SISTERHOOD, polityka ustalania wielkości sklepu była przeciwieństwem uprawniającej kobiety. Student krytykuje H & M w zakresie rozmiarów sukni. Wiersz „Fat Tax” wymusza przegląd ceny New Look
Dlaczego rozmiary jeansów różnią się w sklepie?

Powiedziała, że w wieku 25 lat była „całkowicie zadowolona” swoim ciałem, ale zastanawia się, jak zareagowałaby jej nastoletnia jaźń.Jako 13-latka, pisze, czuła się „podbijana i smutna, kiedy musiałem sięgnąć po szatę oznaczoną numerem w wysokich nastolatkach”.
Mówiąc do BBC po ogłoszeniu H & M, powiedziała, że była „bardzo podekscytowana”, że jej „dokuczanie” się opłaciło.

„Po prostu mam nadzieję, że to nastąpi”, dodała.

sosimplek