Chcetakie.pl

Modowe Newsy na poziomie

moda damska

Hurtownia odzieży damskiej – znamy kolor roku 2019!

Nie ma dnia, gdy kobiety nie śledzą najnowszych trendów modowych.  My również z niecierpliwością czekaliśmy na wiadomość, jaki kolor będzie dominował w 2019 roku. W związku z tym Instytuta Pantone oraz hurtownia odzieży damskiej SoSimply.pl wybrała kolor roku. Według naszej opinii to świetny wybór, gdyż odpowiednio nastroi ludzi do odbierania świata w korzystnych barwach.  Jaki jest więc ten kolor?

Kolor roku 2019 to living koral! Wszyscy ufamy, że specjaliści wiedzą najlepiej. Tym razem postawili na piękny kolor w złotym odcieniu. Pytanie dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Daje on nam energii, a dodatkowo potrafi ocieplić otoczenie i ożywić każdą stylizację.  Z pewnością ubrani w takie barwy, będziemy potrzegani jako bardziej optymistyczni.

Living coral kolorem roku 2019!

Według nielicznych blogerek – living coral to następna niezbyt pozytywnego ultra violetu, który panował w 2018 roku. Kolor ten zdecydowanie symbolizował bunt, z którym zmagał się świat. Śmiało można stwierdzić, że kolor 2019 roku jest jego istnym przeciwieństwem.

hurtownia odzieży damskiej

Już teraz zaobserwujemy living coral na ubraniach, tym bardziej sylwestrowych. Niewątpliwie nawet hurtownia odzieży damskiej ma kilka ciekawych propozycji w swojej ofercie. Zdecydowanie możesz znaleźć tam koralowe sukienki, topy, koszule oraz spódnice. Według nas to idealna opcja zarówno do pracy jak i na imprezę w hucznie zapowiadającym się karnawale.

Najmodniejsze kolory wiosna 2019

Z pewnością możesz również postawić na kolor pomarańczowy (odcienią zblilżony do czerwieni). Zdecydowanie jest to kolor kojarzący się wszystkim z prawdziwą hiszpańską zabawą. Paleta kolorów jak widać jest bogara. Im więcej optymizmu w naszych ciuszkach tym lepiej.

Hurtownie odzieży damskiej zdecydowanie pomogą w wzmacnianiu przekazów i bez wyrzutów sumienia będziemy miały możliwość wybrać każdy element garderoby w najmodniejszych kolorach.

Jak widać, warto eksperymentować z kolorami oraz modą, a kto wie 🙂