Bez kategorii

Hurtownia odzieży online – prosty pomysł na własny biznes

Może marzysz o własnej firmie? Jeżeli tak, to bardzo dobrze że tu zaglądasz! W tym wpisie chciałabym przedstawić Ci krok po kroku jak założyć własną działalność jaką będzie hurtownia odzieży online. Patrząc na ogólnodostępne statystyki możemy zauważyć, iż coraz to więcej ludzi kupuje za pośrednictwem sieci internetowej.  Dlatego też hurtownia odzieży online (taka jak przykładowo hurtownia dostępna pod adresem: www.sosimply.pl) to mógłby być strzał w przysłowiową „10”. Jednakże musimy wiedzieć parę podstawowych rzeczy, dzięki czemu unikniemy klapy

Hurtownia odzieży online-na co koniecznie musimy zwrócić uwagę?

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę jest fakt, że nasi klienci nie będą mieli możliwości namacalnie sprawdzić towaru przed zakupem. Dlatego, warto zadbać o porządną szatę graficzną naszej hurtowni, a także na zdjęcia oferowanych przez nas produktów muszą być najwyższej jakości. Aktualnie dzięki technologii nie jest to już problemem. Nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem fotografa, który zająłby się typową fotografią produktową. Warto zainwestować w zdjęcia obracane, dzięki czemu klienci będą mogli oglądać ubrania z każdej strony.

Co jeszcze jest istotnego dla miejsca takiego jak hurtownia odzieży online?

Warto jest zainwestować w dobrze zrobioną stronę internetową. Nawigacja na stronie musi być przyjazna dla przeciętnego klienta. Pamiętajmy, że dobrym posunięciem będzie dostosowanie jej również do urządzeń mobilnych, a nie tylko do komputerów. Kolejnym czynnikiem, który decyduje o popularności są opisy oferowanej przez nas odzieży.

Hurtownia odzieży online – płatności

Bezpośrednim atutem jaki będzie posiadała nasza hurtownia odzieży online z pewnością będą możliwości dokonywania płatności za zakupione towary. Większość klientów ceni sobie taką możliwość. Dodatkowo, powinniśmy wybierać rzetelną firmę kurierską do współpracy, gdyż klienci nie mogą długo czekać na zamówiony u nas towar. Wiele ludzi oczekuje, że przesyłka będzie jak najszybciej. Dlatego, tez szybki czas realizacji ( najczęściej max. do 48 godzin od złożenia zamówienia) będzie naszym atutem.

Czy coś jeszcze powinniśmy mieć na uwadze zakładają hurtownię?

Myślę, że pojawianie się w social mediach, na pewno wpłynie na rozpoznawalność naszej marki i wyrobienie sobie brandu. Dodatkowo inwestujmy również w pozycjonowanie. Przecież chcielibyśmy być jak najczęściej odwiedzaną stroną z dobrą konwersją.

 

sosimplek