jeansy damskie hurt

Jeansy damskie hurt – rodzaje modnych spodni damskich

Wszystkie zdajemy sobie sprawę, że jeansy damskie hurt to dosyć wyjątkowe spodnie. Zapewne nie każdy wie, lecz pierwsze jeansy powstały około XII w. we Włoszech. Pierwszy materiał był na tyle długo bezkonkurencyjny, że dopiero ustąpił miejsca, gdy wynaleziono bardziej trwały oraz cięższy denim. Jednakże większości jeansy kojarzą się z tym, iż powstały w Stanach Zjednoczonych.

Kiedy powstały jeansy damskie hurt?

Ich narodziny datujemy, na 1873 rok. Prawdę mówiąc były dziełem Levi’ego Straussa. Podczas okresu gorączki złota kieszenie szybko się niszczyły, więc wzmocniono je nitami metalowymi, które zabezpieczały w ten sposób przez rozdarciem.

Czym są jeansy damskie hurt?

Jeansy są synonimem błękitnych spodni. Prawdopodobnie nie ma miejsca, na którym nie byłyby znane.  Niezależnie od wieku, statusu społecznego noszą je wszyscy. Niegdyś uważane były też za swoisty symbol wolności. Pośród modeli damskich wyróżniamy:

  • regular
  • rurki,
  • skinny
  • boyfriendy
  • mom jeansy
  • dzwony

Podczas wyboru, powinnyśmy zwracać uwagę na te, które są dobre dla naszej figury. Nie każda z nas posiada idealne proporcje, dlatego też niektóre rzeczy powinny zamaskować to co nie potrzebne, a zaprezentować to co miłe dla oka.

Do każdej figury możemy dobrać odpowiednie spodnie. Proste nogawki potrafią wyszczuplić łydki oraz masywne biodra. Biodrówki są jeansami, które świetnie pasują paniom posiadającym większe biodra. Boyfriendy do spodnie zdecydowanie dla kobiet wysokich oraz szczupłych. Jednakże małe osoby również mogą w nich wyglądać ładnie, lecz powinny podwinąć nogawki, by odkryć kostki. Dzwony powinny być noszone wyłącznie w połączeniu z butami na obcasie.

Warto jest pamiętać o prostych patentach. Ciemne oraz jednolite kolory denimu wyszczuplą nogi, natomiast te jaśniejsze kolory podkreślą oraz wymodelują odpowiednio kobiece kształty. Dżety, ćwieki oraz koraliki to dodatkowe.

Dodajmy, że jeansy damskie hurt możemy nosić na co dzień do pracy. Jeansy zawsze świetnie wyglądają w połączeniu z bluzkami, swetrami, golfami. Pozwalają one stworzyć również stylizację typowo casualową. To główne powody dlaczego jeansy damskie hurt są tak bardzo popularne.

sosimplek

You might also like