dodatki do stylizacji

Kamizelki damskie jako odzież jesienna!

Aktualnie kamizelki damskie są jednym z fajniejszych patentów by wzbogacić swoją stylizację. Myślałam, że ten rodzaj odzieży wpasowuje się w nowoczesne trendy. Jesień jest okresem, gdzie chciałybyśmy czuć się dosyć ciepło, a przy okazji wygodnie. W tym wpisie chciałabym zwrócić uwagę na jakie natrafiłam kamizelki z ZOiO. Może akurat coś będzie w miarę odpowiednie również dla Ciebie.

Kamizelki w kratę

Klasyczny i bardzo podstawowy krój. Pojawia się ostatnimi czasy niemal wszędzie. Zarówno w sklepach internetowych jak i na półkach/wieszakach znajdziemy multum propozycji. Pamiętaj, że nie można bać się mieszania kolorów, zwłaszcza w jesiennym okresie.  Miksuj kolory oraz wzory.

Kamizelki podobne do swetrów

Jak już wspominałam wcześniej. Od odzieży, którą założymy w tę porę roku zależy jak będziemy czuć się psychicznie. Warto pomyśleć o połączeniu kamizelek ze swetrami. Jednakże, często same swetry jeżeli są niskiej jakości to będą się pruły i z czasem będą z nich wystawać nitki i frędzle.

Kamizelki damskie stały się inspiracją dla męskiej szafy

Granat w tym sezonie jest must havem, a wiemy, że wraz z tym również w męskich szafach coraz częściej gości ten kolor. Idealnie prezentuje się on z czarnym kolorem. W tym przypadku można ryzykować zestawienie z czerwienią, ale jednak będzie się ona prezentować zbyt trywialnie. Tego zjawiska w swoich stylizacjach jednak nie chcemy

Jeżeli jednak nie chcesz kupować kamizelki to śmiało możesz postawić na kurtki jesienne, a dokładniej kurtki pikowane. Śmiało eksperymentuj z modą. Baw się nią. Na dzień dzisiejszy sklepy oferują bardzo bogatą kolorystykę. Kamizelki zwłaszcza te puchowe wykonuje si e z poliestru, dodatkowo wypchane są ciepłym materiałem takim jak polar bądź wełna – jednak wszystko zależy od tego gdzie mamy w takim stroju się pokazać. Zacznij eksperymentować z modnymi kamizelkami, a już później będziesz wiedziała że to konieczność dla Twojej garderoby!

Łącz ciepłą odzież z odważnymi stylizacjami i podbijaj urodzą parkiety! Inwestuj w ciuchy, które świetnie prezentują się z koszulami, a przy okazji tworzą  elegancki look!

 

sosimplek