Bez kategorii|koszule damskie hurt

Koszule damskie hurt – czy da się połączyć styl z praktycznością?

Jeszcze jakiś czas temu koszule był to tylko i wyłącznie atrybut męski. Rzadko kiedy koszule były dostępne dla kobiet. Projektanci od zawsze widzieli w koszulach ogromny potencjał i nie pozwolili na jego zmarnowanie. Temu też koszule damskie hurt zawojowały rynek odzieżowy.

Koszule damskie hurt – rynek

To właśnie dzięki temu rynek odzieżowy jest duży. Aktualnie jest tyle dostępnych koszul damskich w różnych formach, że głowa mała. Już kobiety nie muszą podkradać swojemu mężczyźnie by się w nią ubrać oraz zaprezentować przy tym bardzo urokliwie i seksownie. Koszule damskie od kiedy stały się jednym z głównych elementów damskiej garderoby są przeważnie kojarzone z tak zwanymi businesswoman. To one zapoczątkowały ten stereotyp. Jak wiemy kobiety chciały w ten sposób wyglądać jednocześnie stylowo oraz bardzo kobieco.

Jednakże wydaje mi się, że nie powinnyśmy tak szufladkować. Dzięki wcześniej wspomnianej różnorodności koszule damskie hurt możemy nosić codziennie. To właśnie za sprawą niewielkich przeróbek zmienimy diametralnie konstrukcję stroju.

Poza tym prawdopodobnie nie nam innego stroju, który tak diametralnie zmieniał konstrukcję całego stroju. Także jak można wywnioskować: koszule damskie hurt mogą spowodować przekształcenie prostej koszuli w stylowy oraz designerski atrybut naszej szafy.

Często też wykorzystujemy koszule damskie hurt do pracy. Pamiętajmy, że zakładają koszule nie możemy przesadzić zbytnio z biżuterią. Prostota kroju oraz ogólnie całego stroju zamaskuje mankamenty jakie posiada nasza figura. Ważne jest też zgranie oraz odpowiednie dobranie pod siebie kolorów.

Wydaje mi się, że prostota oraz minimalizm zawsze są ok. Prawdopodobnie w takich kreacjach wyglądamy najkorzystniej. Do fajnej koszuli zawsze możemy dobrać elegancką marynarkę. Jednakże tutaj zwróćmy uwagę, by mankiet wystawał spod rękawa około 1 cm.

Strój do pracy jest nie tylko naszym wizerunkiem, ale też wizerunkiem firmy dlatego uważam, że koszule damskie hurt są dobrym jak nie najlepszym elementem garderoby do pracy. A jakie jest wasze odczucie? Często chodzicie do pracy w koszulach? Może macie jakieś wskazówki.

sosimplek