moda

Moda na lato 2018

Mam na sobie bardzo przewiewną białą sukienkę Sandy Liang z adidasowymi sneakersami, białe skarpetki i słomianą torbę. Myślę, że kontrast między bardzo dziewczęcym strojem a moją bardziej chłopięcą niższą połową (białe skarpetki + tenisówki) + słomkowa torba odzwierciedla dokładnie mój styl.

Wydaje się dość przypadkowa, ale po prostu idealna ilość wszystkich rzeczy, które kocham. Uwielbiam łączyć rzeczy, które normalnie nie pasują i ogólnie kontrasty, na przykład, jak ta piaszczysta sukienka ma długie akcenty z czarnymi sznurkami, które nadają skórze nieco anielski strój. Albo, jak moja raczej płaska torba nie ma nic wspólnego z moim sportowym wyborem obuwia. Zawsze żartuję, że najbardziej uwielbiam nosić wszystko białe, więc często mnie w tym widzisz.

Nieważne ile innych rzeczy mam w mojej szafie, jeśli kiedykolwiek jestem w rutynach, zbyt duży przycisk oszczędza cały dzień. Uwielbiam to, jak jest wszechstronna. I tak niezawodna! Możesz ją stylizować tak, aby był idealna na każdą okazję i nigdy nie jest stara.

Czym jest styl i moda dla mnie?

Powiedziałbym, że moda jest tym, co jest wam przedstawione, a styl to sposób interpretacji lub zastosowania tej informacji. Styl polega na tym, czy podążacie za trendem, czy też nie, lub w jaki sposób włączacie elementy (modę) projektantów, którzy wkładają je do swojej garderoby.

Twój styl jest wyjątkowy, a moda jest dla wszystkich.

Jestem znacznie bardziej praktyczną komodą mieszkającą w Warszawie. Zawsze wybierałem wygodę i wszechstronność, jeśli chodzi o rzeczy, które noszę i kupuję, ale zdecydowanie nie mam tak wielu obcasów jak kiedyś.

Dorastałam w Białymstoku, więc zawsze chciałam mieć wysokie obcasy. Wczoraj zdałam sobie sprawę, że szykuję się na formalną imprezę, na której ledwie mam już obcasy. W Warszawie zawsze biegam po mieście i uwielbiam chodzić, więc muszę być w butach, które pozwalają mi to robić. Nienawidzę noszenia zbyt wielu rzeczy

sosimplek