bomberka

Moja idealna najlepsza kreacja!

Nie od dziś wiadomo ze stylizacja musi być idealna. Tylko dobre połączenia znaczą wiele i przenoszą „smak” najmocniej.

Ostatnio porobiłam zakupy tu i wpadłam na kilka ciekawych wniosków. Po pierwsze najlepsze są nietuzinkowe połączenia które dadzą nam trochę pełniejszy obraz, bardziej kreatywny i wnoszący o wiele więcej całokształt. Moim zdaniem nie tylko na etapie pełnej kreacji ale i  dobrego echa już na dalszych etapach. Nie można przesadzić ponieważ to odwróci się przeciwko nam z racji przeładowania, nadmiernej ilości i odwrócenia wzroku. Ważne jest utrzymanie skupienia na sobie z ciągłym odwołaniem do poszczególnego elementu. Dla mnie ważne się stały nie tylko buty, zegarki ale też kurtki.

Potraktowane po macoszemu a wnoszą zbyt wiele.

Są wręcz istotą i tym czymś w kreacji. Czasem są spoiwem a czasem wyjątkowym odwołaniem do indywidualizmu. Więc kurtki jak bomberki są lekkością i pewnym buntem, ramoneski buntem a dalsze to sport, elegancja, komfort. Wszystko przenosi w sobie jakieś znaczenie i jakiś pierwiastek do bycia idealnym. Staram się zawsze łączyć w kupę tyle ile mogę i ile jestem w stanie. Aby wszystko się przyciągało i dopełniało. Dlatego że błędnie wyważone kreacje mogą wiele zepsuć, zniszczyć i zniweczyć. Warto przyjżeć się też propozycjom innych i wywnioskować nowe możliwości i sprawne udoskonalenia do naszej.

Moje idealne połączenie.

Nietypowo, niepowtarzalnie, niekonwencjonalnie to tylko część tego jakie osiągnięcia planuje by zdobyć spójność. Oprócz ukochanej elegancji ta lekka doza szaleństwa jest pchnięciem w dobrą stronę. Kiedyś i dziś zawsze na pierwszym miejscu składałam zawsze elegancje i dobry wygląd. Zawsze uderzam w jakość i dobre połączenia dlatego myślę że jeśli użyjesz trampki w dobrym miejscu to będzie to wypadną perfekcyjnie. Moim pomysłem zawsze jest trafianie w swój gust i w dobrej chwili. Na ważne spotkania moim wyborem naturalnie są szpilki jednak wyładowanie emocji zawsze skupiam na ciekawym dodatku. Czasem właśnie ten zegarek czasem moja ukochana kurtka.

sosimplek

You might also like