dodatki do stylizacji

Najmodniejsze dodatki do Twojej stylizacji!

Wielkimi krokami nadchodzi jesień. Oznacza to, że śmiało możemy eksperymentować z bardziej odważnymi stylizacjami niż podczas letniej aury. Przykładowo bez problemu moglibyśmy połączyć ze sobą mgiełki z jeansami, bądź spodenkami materiałowymi, kurteczkami itp. Jednakże aby odświeżyć wygląd wystarczy zakupić małe kobiece dodatki.

Zastanówmy się jakie dodatki zrobią efekt wow do codziennych looków

Jak co sezon, mamy w czym wybierać. Aktualnie rynek biżuterii oraz galanterii potrafi nas zaskoczyć. Już dziś na jesienne wieczory można zakupić przeróżne kapelusze, czapeczki, fajne małe torebeczki kopertowe. Ostatnio wyczytałam również, że koszyki wiklinowe będą najbardziej pożądaną rzeczą w tym sezonie.

W sklepach oraz hurtowniach online widać, że najbardziej popularną biżuterią są chokery. Na popularności zyskały również kolczyki. Pomimo, iż to końcówka lata to warto jest zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne.

Jeżeli chodzi o najmniejsze dodatki to tu, że tak powiem „robotę zrobi” tak zwana celebrytka – czyli delikatny łańcuszek, który doda elegancji oraz klasy dla całej stylizacji

Jakie zadanie pełnią dodatki w naszych stylizacjach?

Pamiętajmy, że wszystkie dodatki mają na celu podkreślić naszą urodę. Uważajmy by nie przesadzić, bo co za dużo to nie zdrowo. Często jest też tak, że im prostszy zestaw tym odważniejsza biżuteria.

Jakieś wskazówki w doborze dodatków?

Jeżeli mamy w zamiarze zakładać odzież w jaskrawych kolorach to wystarczy, iż założymy delikatne kolczyki bądź zegarek.

sosimplek