o mnie

Cześć i czoł(g)iem !

Witam cię serdecznie na blogu chcetakie.pl Jest to blog, który prowadzę sama. Mam na imię Jadwiga. Jestem studentką pierwszego roku socjologii. Ciężko w sumie powiedzieć czemu zostałam blogerką. Lubię dużo czytać dodatkowo oglądam też wile filmów na różne tematy. Przez kilka lat trenowałam sporty walki takie jak Taekwondo.

Kocham swoje życie, a także wszystko co z nim związane. Uwielbiam również zakupy. Wiele osób twierdzi, że potrafię z byle ciuchów zrobić świetną stylizację, w związku z tym postanowiłam wystartować z tym blogiem . Kocham celebrować swój life jak rapował TDF. Odpoczywam przy rapie, oraz r’n’b. Nie jest to typowy blog modowy. Pragnę opisywać tu swoje przemyślenia odnośnie mody oraz wszystkiego co z nią związane (czytaj>całego biznesu odzieżowego). Wiem, że często nie podążam za trendami, ale staram się by moje stylizacje były dopasowane do mojej figury oraz mojego stylu życia.

Dziękuję Ci że poświęcasz swój cenny czas by mnie odwiedzić. Mam nadzieje, że zainspirujesz się tu czymś i ten blog da Ci jakąś wartość. Pozdrawiam Serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia na blogu! 🙂