obuwie damskie

Obuwie damskie – propozycje na 2017 rok

Wiosną dowiedzieliśmy się jakie będą panowały obecnie trendy. Jest to też bardzo istotne z punktu widzenia mody obuwia, gdyż to właśnie wtedy kreuje się trend na przyszły sezon. Projektanci już za w czasu przygotowują świeże pomysły, które opracowywali kilka miesięcy nad innowacjami, projektami. W tym wpisie chciałabym zaprezentować obuwie damskie, jakie prawdopodobnie będzie promowane w 2017 roku.

Tego roku na całym świecie mody promowane jest piękno. Można śmiało powiedzieć, że to idea nowego luksusu, która jest usposobieniem prostoty natury.

Jakie obuwie damskie będzie promowane w 2017 roku?

Wszelkie analizy rynku mówią, że obuwie damskie będzie wzorowane na klasycznym stylu ulicznym. Dodatkowo wszyscy projektanci próbują na swój sposób unowocześnić klasyczne obuwie. W związku z tym można powiedzieć, że klasyka powraca wielkimi krokami.

Jakie kolory obuwia damskiego będą modne?

W okresie wiosenno-letnim klasycznie modne są jasne kolory.

Kupuj przeważnie odcienie:

  • beżu,
  • różu,
  • kolory metaliczne również będą warte uwagi.

Na wieczorne wyjścia nie unikaj też koloru brązowego i czarnego. Jest to klasyka gatunku, która z mody i elegancji nigdy nie wyjdzie.

Obuwie damskie – trendy sklepowe 2017

  1. Pamiętaj, że warto inwestować w klasyki. Pierwszym z nich są mokasyny. Ostatnimi czasy to właśnie więcej mężczyzn niż kobiet chodzi w tego typu obuwiu, a przecież jest to równie piękny fason buta dla kobiet. Oby w tym sezonie się to zmieniło. Wydaje mi się, że każda z nas bez względu na wiek. Także mokasyny to nr 1 tego sezonu!
  2. Zwróć uwagę na obuwie damskie, które posiadają wiązaną kokardę.
  3. Modne są również haftowane elementy na obuwiu.
  4. Warto jest też mieć w swojej szafie obuwie damskie posiadające metaliczny blask.
  5.  Nie zapominaj o klapkach.
  6. W ciepłe dni możesz śmiało nosić również popularne „kaczuszki”

Obecnie obuwie damskie możemy kupić praktycznie w każdym miejscy. Ja najczęściej zakupy robię w sklepie internetowym ZOiO.pl. Polecam tego typu sklepy, gdyż ubierzemy się w nich od stóp do głów. W związku z tym zacznijmy wszyscy się bawić modą!

 

 

 

sosimplek

You might also like