moda

T-shirty, które sama tworzysz…

T-shirty, które sama projektujesz to niezwykle popularny rynek zbytu dla kreatywnych kreacji. Niezależnie od tego, czy jesteś ilustratorem, grafikiem czy rysujesz dla zabawy, pomysł umieszczenia swoich projektów na koszulkach może być bardzo atrakcyjny (nie tylko dlatego, że możesz sprzedawać swoje projekty online, jak czyni to sklep https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki ). Proces ten może być jednak zniechęcający, dlatego przygotowałam dla was.

Poświęć czas na zapoznanie się z koncepcją.

Szkicuj swój wzór koszulki, idź na spacer, stwórz kilka wariacji, zrób sobie coś do jedzenia, wykonaj pełen proces burzy mózgów. Potem idź przespać się z tym projektem T-shirtu. I zrób to wszystko jeszcze raz. Jeśli dobry pomysł przyjdzie do ciebie od razu, świetnie. Ale na wszelki wypadek odkryj inne kreatywne możliwości.

Wyobraź sobie wzór na T-shircie.

Pracując przez lata zarówno dla druku, jak i w internecie, znam ogromną różnicę pomiędzy designem na ekranie, a wydrukiem. Nie bój się krytykować swojego wyglądu koszulki na zdjęciu modelu. W razie potrzeby wydrukuj próbny nadruk na papierze do naprasek i przenieś go na t-shirt. Upewnij się, że widzisz swoje dzieło sztuki w rzeczywistej wielkości.

Szczegóły są ważne, ale proste T-shirty rządzą

Wszyscy cenią sobie świetną zdolność przyciągania uwagi i dbałość o szczegóły. Nie ma nic lepszego niż zobaczyć naprawdę dobrze wykonane arcydzieło na t-shirtach, które można studiować przez wiele godzin. Ale również niektóre z najbardziej klasycznych wzorów na T-shirtach to te najprostsze – te, które przekazują przesłanie poprzez jak najprostszą formę.

Bądź subtelna

Jeśli wybierasz żartobliwą koszulkę, nie chcesz, aby wyglądała jak tanie T-shirty damskie z oklepanymi żartami. Te najbardziej udane, słynne i pełne sukcesów projekty mają subtelny humor. Nie jestem fanem 99 procent żartobliwych T-shirtów, ale prawidłowo wykonany, humor może naprawdę przyciągnąć uwagę.

Wybierz odpowiednie kolory

Skutecznie użyj koloru koszulki i spróbuj dobrać kolory uzupełniające. Twój wzór inaczej będzie wyglądał na czarnej, a inaczej na granatowej koszulce. Można również użyć półtonów, aby jak najlepiej wykorzystać ograniczone kolory, których możesz używać.

Studiuj T-shirty!

Aby dobrze zrozumieć wszystko, trzeba temat przestudiować i zrozumieć jego kontekst. T-shirty damskie odzwierciedlają każde zjawisko subkultury, które kiedykolwiek istniało, czy to muzyki, skateboardingu, street artu, sportu czy ogólnej popkultury. Warto zbadać wzory i kroje T-shirtów i tworzyć własne na tej podstawie!

sosimplek