dodatki do stylizacji

Torebki XXL – dobry atrybut każdej studentki

Wiele kobiet lubi mieć dobrą torebkę. Jak ją wybrać? Czy torebki xxl to dobra opcja dla każdej z nas? Sprawdź jakie propozycje przygotowałam specjalnie dla Ciebie, byś mogła śmiało bawić się każdego dnia modą i tworzyć super stylizacje!

Czy torebki XXL to atrybuty każdej kobiety?

Wydaje się, że im pojemniejsza torebka tym chętniej się na nią decydujemy. W przyszłości na pewno nam się przyda. Śmiało można stwierdzić, iż torebka damska to bardzo ważny atrybut kobiecego wizerunku. Praktycznie nie znamy kobiety, która nie posiada torebki. Co więcej trudno byłoby ruszyć się z domu bez tak ważnego dodatku. Jednakże warto wiedzieć, że aby odpowiednio dopasować torebkę musimy usystematyzować wiedzę odnośnie własnej garderoby, a przede wszystkim stylu jaki mamy.

Jak wybierać torebki damskie? – podstawowe kryteria

Klasyczna zasada mówi, iż torebka nie musy być w tym samym kolorze co obuwie. Chyba, że jest to typowo formalna stylizacja. Jednak istotne jest by sama torebka tworzyła harmonijną całość .

Bardzo istotne są także proporcje. Wysokie dziewczyny zdecydowanie mogą pozwolić sobie na nieco większe torby, te niższe natomiast powinny wybierać już zdecydowanie mniejsze modele. Dodatkowo warto by nosiły też je w ręce, a nie na ramieniu.

Moje odkrycia – torby na każdą sytuację!

Nie wiem jak Wy, ale ja potrzebuje torby „zadaniowej”. Co to znaczy? A znaczy to, tyle że potrzebna mi jest dosyć duża i pakowna przestrzeń, którą śmiało mogę nosić do pracy tudzież uczelnię, a także zakupy. Lubię jej funkcjonalność, gdyż zmieszczę tam zarówno książki jak i zakupy spożywcze. Dodatkowo idealnie pasuje do codziennych stylizacji.

Dobrą opcją jest również torebka „teczka”. Takiego typu torebkę wykorzystuje podczas bardzo oficjalnych okazji. Można stwierdzić, iż jest to typowo piękna i czysta forma idealna do pracy korporacyjno-biurowej. Warto podkreślić, że nawet notebook się w niej mieści!

Jeżeli preferujesz luźniejszy styl to śmiało inwestuj w torebki typowo codzienne – inaczej zwane wizytowo-popołudniowe.

sosimplek