kurtka wiosenna|moda

Tylko 101 procent.

Gdybym mierzyła procent jaki wkładam w dokładność każdej kreacji było by to więcej niż sto procent. Jestem pedantką więc nie ma mowy na przypadki.

Koniecznie u mnie upatrzenie w tym wszystkim kobiecości. Podkreślenie tego że jestem właśnie nią i na tym nie poprzestanę. W pierwszym okresie wiosny śmiało postawiłam na kolekcje wiosennych kurtek z kolekcji zoio. I w różny nietypowy sposób staram się rozwiązywać te problemy by mój wygląd był jak najlepszy. A obok wyglądu zewnętrznego liczy się także wnętrze – pominę charakter. Chodzi mi tu raczej o ustosunkowanie się do kosmetyków pielęgnacyjnych. Chcemy czy nie to właśnie dbanie o siebie powinno być pierwszym krokiem ku najlepszemu.

Drugi krok to dodatki i make-up.

Styl rodzi się powoli, najpierw raczkuje w małych podstawowych egzemplarzach. Od tego jednego elementu można prowadzić eksperymenty dodając jakieś dodatki w postaci małej biżuterii, torebek, butów – tych coraz bardziej oryginalnych lub bardziej kobiecych. Potem warto dodawać mniej lub bardziej kobiecy makijaż. Chodzi mi o jego moc  i nasycenie. Czasem można próbować dodawać mocniejszą kreskę a czasem lekką. Warto balansować pomiędzy nimi aby wiedzieć kiedy i z jakimi elementami, które dobrze na nas leżą warto stosować dany cykl makijaży. Dodatkowo torebki jak biżuteria dzielą się na wielkości wiadomo najbardziej stylowe kopertówki raczej są ciężkie do pracy z racji małych rozmiarów ale na spotkanie. Czemu nie? A to gdyby kurtka wiosenna stanowiła jedyną opowiedz na odpowiedni look.

A teraz czas na gwiazdę wieczoru!

Uporczywie strzelam bardziej w kobiece kreacje jednak spodnie nie są mi obce. Takie rurki to nadal zmysłowe i bardzo fajne ubrania. Szczególnie że dobrze łączą się i z koszulami wyjściowymi a dobrze też pasują do fajnych koszulek, które wkładamy zaraz po przejściu z pracy. To właśnie cecha dobrego wyglądu że jeden ciuch idealnie odpowie na potrzebę kilku zapytań. To niczym plaster na ranę. Dlatego gdy spódnice fajnie pasują raczej na ważne spotkania czy pracę. Spodnie pasują w sumie… wszędzie.

sosimplek

You might also like