odzież damska hurt

Wiosenne must have 2018

Wiosna zdecydowanie kojarzy się z sztruksami, jeansami. Jednakże 2018 rok przynosi wiele nowoczesnych modeli, które musisz mieć w swojej szafie. Patrząc na instagram wielu młodych dziewczyn popełniłam wpis, gdzie zauważymy iż wyprzedzają one trendy już od całkiem dawna. Podczas eksperymentów warto stawiać na wzorzyste obuwie oraz modne torebki.

Na pierwszy plan – wiosenne trendy

Poszukiwanie nowości modowych jak zwykle zaczęłyśmy od przejrzenia fotek ze światowych pokazów.  W późniejszym czasie dokładnie zweryfikowałyśmy multum profili. Blogerki modowe, stylistki już dziś prezentują wiele fotografii na których zauważymy modne swetry damskie, spódnice tiulowane oraz botki. Myślę, że każda kobieta wygospodaruje chociaż część miejsca tak aby ubrania w tym stylu gościły w ich garderobach.

Wiosenne trendy – jakie kolory są popularne?

Śmiało można powiedzieć, iż dosyć istotne będą kolory jak w lodziarniach. Co to znaczy? Otóż każdy już od dzieciństwa kojarzy kolorystykę lodów – pastele będą królować zawsze. Do tego warto byś miała efektowną torebkę, frędzle, a także nerkę. Granatowy denim zawsze będzie komponował się z wszelkimi dodatkami.

Moje wiosenne propozycje

Śmiało stwierdzę tutaj przed wszystkimi, że moim must have’m na ten okres będą prześliczne spódnice, ale i sukienki. Bardzo je lubię, gdyż w mojej opinii są nie dość, że kobiece to i wygodne. Także jak widać, już tej wiosny możemy pokombinować troszkę i ożywić swoją szafę. Wówczas tylko odpowiednie buty i podbijemy nie jedno męskie serce 🙂

sosimplek